Бубновський Сергій Михайлович

DSCN3690

 

 доктор медичних наук, професор, автор інноваційного підходу щодо лікування найскладніших системних захворювань, пов'язаних з порушенням функцій опорно-рухового апарату, засновник сучасної кінезітерапії (kinesis - рух, terapia - лікування). Автор унікальної запатентованої методики лікування, в якій сам хворий бере активну участь у своєму одужанні.

На сьогодні це єдина російська лікувальна технологія, експортована за кордон (Фінляндія, Англія, США, Швеція, країни СНД). Наукова новизна кінезітерапії «по Бубновському» підтверджена численними патентами на винаходи в галузі медицини.

 Бубновський С. М.- автор численних наукових монографій, книг і статей в галузі медицини. Йому належить авторське право у багатьох лікувальних і діагностичних методах (патенти № 2309721, № 21422771, № 21422772, № 2158575, № 2228778).

Книги С.М. Бубновського «Грижа хребта - не вирок!», «Оздоровлення хребта й суглобів», «Болі в попереку», «Природа розумного тіла", "Лікування болів в спині і гриж хребта», «Синдром хворобливого плеча» стали бестселерами для людей, які хочуть жити незалежно від лікарських препаратів.

 Бубновський С. М. - президент фонду «Здоров'я, Екологія, Спорт», президент Регіональної громадської організації кінезітерапевтів (тільки в Росії за методом Бубновського працюють більше 50 центрів), завідувач кафедри функціонального відновлення і фізичної реабілітації Московського інституту відкритої освіти.

 З 2004 року С.М. Бубновський є польовим лікарем команди «Камаз - Майстер» і довів спроможність своєї системи лікування у надскладних умовах ралі «Париж-Дакар», повернувши в дію після важких травм шість з дев'яти пілотів команди. Є лікарем-консультантом чемпіонів Світу та Європи з ушу, бальних танців, вільної боротьби.

 Методика фізичної реабілітації і функціонального відновлення хворих, практично, є альтернативною системою охорони здоров'я, тому що дозволяє лікувати не тільки гострі та хронічні захворювання опорно-рухового апарату, але і захворювання серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, захворювання зовнішнього дихання та імунної системи. Методика належить до галузі природної медицини, тобто орієнтована на мобілізацію резервів організму людини без застосування лікарської терапії. Мета лікування: позбавлення від больового синдрому без лікарських блокад і операцій. відновлення повної працездатності, а також реабілітація після операцій і будь-яких травм опорно-рухового апарату.

На сьогоднішній день сучасна кінезітерапія за методом Бубновського є однією з найбільш ефективних.